LKQ ELIT

MAPCO – підшипники маточини

Виробник: MAPCO
Країна: Німеччина
Створення, центральний офіс: 1977р., Брокхайд, Німеччина
Веб-сайт: www.mapco.de
Сертифікати якості: ISO 14001, ISO / TS 16949

Продукція в асортименті «Еліт-Україна»:

  • Підшипники маточини
  • Маточини в зборі з підшипниками
  • Натяжні та проміжні ролики двигуна

Якість, ціна та доступність деталей Mapco створюють нові стандарти!

Продукція MAPCO вперше з'явилася на європейському ринку в 1977 році – це сталося в Німеччині. Вже сьогодні компанія працює на всьому просторі об'єднаної Європи, Близькому Сході, Північній і Південній Америці та інших країнах.

З самого початку свого існування компанія MAPCO займається виробництвом запасних частин для гальмівної системи (гальмівні циліндри, колодки, диски, барабани, троси приводу ручного гальма і зчеплення, ремкомплекти). Але вже з 1985 р. MAPCO успішно виробляє і продає також деталі підвіски і рульового управління.

За останні 30 років асортимент компанії MAPCO охопив більшу частину моделей автомобілів, а компанія зарекомендувала себе фахівцем в області гальмівних систем в Європі. Протягом цього періоду загальна програма поставки була значно розширена, асортимент гальмівних частин постійно збільшувався, а також постійно поліпшувалася якість виробленої продукції.

Частини підвіски і управління компанії MAPCO успішно представлені і продаються на ринку Німеччини з 1985 року. У 1995 р. програма досягла піку свого розвитку, результати якого ми бачимо сьогодні. Нові технології для передньої і задньої осьових конструкцій, введені виробниками автомобілів в 90-х роках, першими привели до вибухового зростання попиту на подібні запчастини. До цієї товарної група входить понад 3000 запчастин. Компанія представляє спеціалізовані каталоги продукції з оригінальними фотографіями та ілюстраціями. Якість, ціна та доступність запчастин MAPCO створюють нові стандарти.

У програмі компанії MAPCO важливе місце займають запчастини рульового управління. Конструктивна політика автомобільної промисловості 90-х років, спрямована на підвищення комфорту і безпеки автомобілів, створила абсолютно новий ринок автозапчастин.

За більш ніж два десятиліття своєї діяльності компанія MAPCO зарекомендувала себе надійним постачальником ринку запасних частин. Асортимент продукції – понад 12 500 артикулів, а асортимент підшипників маточини налічує понад 600 позицій і стрімко зростає.