LKQ ELIT

Nipparts – підшипники маточини

 

 

Найменування: Nipparts b.v.
Країна: Нідерланди
Створення, резиденція: 1981 р., Нідерланди
Веб-сайт: www.nipparts.com
Довідка: ISO / TS 16949: 2002, ISO 9001, ISO 14001
Первинне виробництво: До групи засновників увійшли такі відомі компанії, як Mitsubishi, Kashiyama, Kayaba, 555, Micro, NGK, Koyo, Tokico.

Додаткова інформація:

На даний момент NIPPARTS займається випуском і упаковкою запасних частин для азіатських автомобілів, які були випущені спеціально для європейського ринку. Компанія не має власних лабораторій, які перевіряють відповідність стандартам, однак компанія ретельно відбирає коло постачальників, укладаючи контракт на поставку запчастин з тими компаніями-виробниками, які пройшли повністю сертифікацію за системою ISO. Час від часу представники компанії здійснюють контроль якості на заводах виробників запчастин та потім проводять випробування їх в Європейських випробувальних лабораторіях в Нідердандах. Гальмівні колодки і інші деталі мають стандарти TUV і ECE R90. Запчастини NIPPARTS відповідають вимогам до якості згідно з документами EC №1400 / 2002 і рекомендовані автовиробниками на своїх авторизованих сервіс-центрах. На всі вироблені компанією NIPPARTS запчастини надається повна гарантія.

Компанія NIPPARTS була однією з перших в Європі, яка займалася випуском частин для японських автомобілів, що зуміла заповнити дефіцит запчастин на європейському ринку. В даний момент компанія тісно співпрацює з корейськими виробниками, які постачають запчастини. Вся продукція надходить на центральні склади в Голландії, де йде її розподіл по дилерській мережі.

З 1998 року в каталогах компанії з'явилися запчастини для корейських автомобілів, а в 2006 році до складу компанії увійшла корпорація Kroymans, яка також спеціалізується на продажу запчастин і автомобілів з річним оборотом близько 2 млрд. євро.

На даний момент компанія має великий дистриб'юторський центр в Амстердамі, де постійно в наявності близько 12 000 позицій товару. У каталозі запчастин NIPPARTS понад 16000 найменувань запасних частин для 4 тисяч автомобілів, що випускаються в країнах Азії. Через зростаючу присутність на європейському ринку китайських виробників, компанія планує ввести в свій асортимент китайські запчастини.

Асортимент NIPPARTS досить широкий і включає практично весь спектр запчастин: фільтри - оливні, повітряні та паливні, частини гальмівної, охолоджувальної системи, підвіски, деталі зчеплення, рульового управління, трансмісії, електрообладнання, кузовні деталі. Якість фільтрів NIPPARTS дозволила зайняти їм лідируюче положення на європейському ринку.

Ще одна конкурентна перевага запчастин NIPPARTS – нижча ціна, ніж на оригінальні аналоги. Запчастини NIPPARTS підходять для автомобілів Subaru, Lexus, Honda, Acura, Hyundai, Mitsubishi, Toyota, Daihatsu, Isuzu, Nissan, Mazda, Chevrolet-Daewoo, Infiniti, KIA, SsangYoung та інші.

Продукція в асортименті «Еліт-Україна»:

  • підшипники маточини
  • маточини

Бренди: