LKQ ELIT

Cofle – троси зчеплення

 

Країна: Італія

Створення: 1964 р.

WEB: http://www.cofle.it/

Сертифікати: ISO 9001-2000

Основні дані:

Сьогодні компанія Cofle виробляє майже 5000 найменувань всіляких тросів, причому всі складові виробляються на одному і тому ж заводі. Таким чином, всі операції пов'язані між собою і контролюються власною службою контролю якості із застосуванням комп'ютеризованого обладнання. Суворий контроль дозволяє не просто домогтися високого рівня якості продукції, а й гарантувати збільшений термін надійної служби тросів.

Сьогодні продукція компанії поставляється на конвеєри практично всіх світових автовиробників: троси Cofle встановлюються в японських, американських і європейських автомобілях. Також троси Cofle рекомендуються більшістю провідних світових автовиробників в якості запасних деталей для ремонту.

На сьогоднішній день найбільшими клієнтами компанії є: JohnDeere, Renault, Ferrari, Maserati, Bugatti, Porsche, Lamborghini. Серед преміальних автомобілів, різні троси Cofle використовуються в: Ferrari 458 Italia (трос зчеплення), MaseratiGranCabrio (троси відкривання капота і багажника), Lotus Evora і Elise (всі троси автомобіля).

Висока якість продукції Cofle підтверджується сертифікацією виробництва відповідно до вимог ISO 9001: 2000, визнаномго в усьому світі. Не випадково продукція італійської компанії Cofle входить в електронний престижний каталог TecDoc, інформація в якому постійно і оперативно оновлюється у міру, як змінюється номенклатуриа продукції.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

• троси ручного гальма

• троси зчеплення

• троси спідометра

 

 

 

Бренди: