LKQ ELIT

LAUNCH – сервісне обладнання

 

 

Найменування: LAUNCH TECH Co. Ltd
Країна: Китай
Створення: 1992 р.

Компанія LAUNCH була заснована в 1992 р. і на сьогоднішній день є одним зі світових лідерів в розробці і виробництві високотехнологічних діагностичних приладів для сучасних автомобілів, включаючи найостанніші моделі, а також будь-якого іншого гаражного обладнання. Крім передових приладів для діагностики автомобілів, LAUNCH експортує в країни всіх континентів підйомники, шиномонтажні і балансувальні верстати, лінії інструментального контролю, професійний інструмент та ін.

На сьогоднішній день LAUNCH має 14 офіційних представництв: в Україні, Німеччині, Канаді, ОАЕ, Південній Африці, Австралії, США, Мексиці, Японії, Англії, Іспанії, Малайзії і Таїланді. Крім цього, обладнання з торговою маркою LAUNCH представляють по всьому світу понад 400 офіційних дистриб'юторів з більш ніж 60 країн.

За роки роботи інженерами компанії були створені цілі покоління діагностичних приладів, що завжди відповідали найвищим вимогам сучасного ремонту та технічного обслуговування автомобілів і, як результат, зараз LAUNCH володіє більш ніж 80 патентами в області застосування високих технологій в розробці обладнання для діагностики і ремонту автомобілів.

 

Бренди: