LKQ ELIT

INTELLI

INTELLI

Важливість такого елемента як гальмівні колодки сьогодні ні в кого не викликає сумніву. Тим більше, у водіїв іномарок. Але мало хто знає, що вимоги до гальмівних колодок європейських автовиробників значно відрізняються від пропонованих японськими і корейськими.

Саме тому, до розробки гальмівних колодок, які здатні не тільки значно знизити знос гальмівного диска (без якої-небудь шкоди ефективності гальмування), а й відповідати вимогам європейських і азіатських автовиробників, були залучені фахівці з Німеччини, України та Японії.

Спільними зусиллями їм вдалося розробити безметалеві фрикційні суміші, які завдяки використанню технології SAVE DISC TECHNOLOGY забезпечують гальмівним колодкам INTELLI 100%-ву відповідність вимогам автовиробників з країн Європи та Азії.

Про це свідчать спеціальні наклейки на індивідуальній упаковці продукції.

У країнах Східної Європи гальмівні колодки INTELLI виробляються на потужностях заводу DAfmi, який має у своєму розпорядженні сучасне автоматизоване австрійське обладнання (аналогічне використовується на іменитих європейських підприємствах).

На заводі діє Система управління якістю, сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2008 (сертифікат виданий європейською аудиторською компанією TNO Certification).
Асортимент гальмівних колодок INTELLI налічує близько 400 найменувань для більш ніж 2000 моделей автомобілів.