LKQ ELIT

SWAG

SWAG

Компанія Swag Autoteile GmbH була заснована в Німеччині в 1954 році. Основне підприємство було розташоване в м. Дітценбах. Зараз там розташовані головне підприємство і офіс компанії. З моменту заснування компанія була орієнтована на забезпечення потреб європейського ринку в запчастинах aftermarket. Фінансові труднощі і потреба в розширенні ринків збуту послужили причиною того, що компанія з 2000 року входить до складу Bilstein Group.

Сьогодні компанія SWAG Autoteile GmbH є одним з найбільших в Європі виробників і пакувальників неоригінальних автозапчастин. Компанія упаковує і реалізує під своєю торговою маркою широкий асортимент запчастин, що випускаються на заводах провідних європейських і азіатських виробників.

Запчастини Swag відповідають найвищим вимогам до рівня якості, що пред'являються автовиробниками до запчастин. Запчастини Swag поставляються також для таких легкових автомобілів, як Mercedes, BMW, Porsche, VW і Audi.

Асортимент компанії включає велику кількість позицій, нараховуючи близько 13500 найменувань запасних частин, які виробляються для широкого модельного ряду легкових і вантажних автомобілів європейського, японського, корейського збирання. У номенклатуру виробів входять такі товарні групи, як двигуни в зборі і деталі двигунів, запчастини деталей управління автомобіля, електрообладнання, запчастини ходової частини, маховики, натягувачі ременів і ланцюгів, шестерні колінвала і розподільчого вала, сайлентблоки, демпфери керма, демпфери паливного насоса, амортизатори капота, амортизатори кришки багажника, підшипники, гумово-металеві деталі, мастильні матеріали, утеплювальні чохли для радіатора, комплекти манжет для осей і рульового управління, тросове управління гальмами і зчепленням, тросові приводи, деталі системи охолодження, реле, манометричні вимикачі, системи упорскування, насоси склоомивачів, електричні склопідйомники, температурні вимикачі і вимикачі для салону та ін. В якості партнерів-постачальників компанії SWAG виступають відомі німецькі виробники запчастин. Компанія постійно працює над розширенням товарного асортименту відповідно до мінливих вимог ринку.

Компанія має розвинену дистриб'юторську мережу, що дозволяє забезпечувати потреби ринку aftermarket в різних куточках світу. Представництва компанії знаходяться на всіх континентах: в країнах Європи, Азії, Південно-Східної Азії, Північній і Південній Америці, Африці, Австралії, країнах СНД і Росії. З метою якнайшвидшого задоволення потреб у запчастинах компанія використовує інноваційні технології управління виробництва і розподілу товарів. Постійна наявність товару на центральному складі і короткі терміни постачання зробили компанію одним з найбільших і найвідоміших пакувальників в Європі.

Одним з конкурентних переваг компанії SWAG є відносно невисока ціна на запчастини при високій якості. Вся продукція поставляється у фірмовій оригінальній упаковці. Виробник дає гарантію на весь спектр запчастин, адже вся продукція компанії проходить потрійну перевірку якості. Якість запчастин підтверджується міжнародним сертифікатом відповідно до стандартів ISO.

 

ЗАПЧАСТИНИ SWAG У РОЗДРІБ – КАТАЛОГ ESHOP