LKQ ELIT

VatOil

VatOil

VatOil Europe заснована в 1982 році Пітером С. Ватом в голландському місті Цвійндрехт, недалеко від Роттердама, як сімейна компанія з виробництва мастильних матеріалів. Побудувавши цех на околиці міста, Ват починає виробництво невеликої лінійки, що складається всього з півтора десятка продуктів, продаючи їх в найближчі автомайстерні. Буквально через кілька років, вже до середини 80-х, механіки голландських автомайстерень, відгукувалися про VatOil як про преміум продукти за чесною ціною, охоче використовуючи їх в різних транспортних засобах від тракторів до спортивних кабріолетів. Народна поголоска рознесла славу про оливи Вата за межі рідної провінції. Не в силах впоратися зі зростаючими замовленнями, Пітер Ват бере великий кредит в одному з національних банків й інвестує ці гроші в розширення виробництва та створення дослідницької лабораторії, запросивши в неї обдарованих випускників технічного університету Делфта. За кілька років напруженої роботи, штат хіміків та інженерів VatOil створює і освоює на виробництві технологію Pure | Quality Driven – бренд синтетичних і гідрокрекінгових базових олив легованих металовмісними присадками, що на багато років стала візитною карткою компанії.

Поступово розширюючи продуктову лінійку, до початку 2000-х, VatOil Europe створює оливи для бензинових і дизельних двигунів, трансмісій, широку гаму вантажних і спеціальних продуктів, сертифікованих за міжнародними системами API і ACEA , і що мають допуски світових автовиробників.

У 2010 р., успішно переживши економічну кризу, Пітер Ват відійшов від справ і передав оперативне управління компанією Kroon-Oil B.V. – незалежному нафтопереробному підприємству Європи, яке веде свою історію з 1906 року. Об'єднуючи декілька нафтопереробних заводів на території Голландії, Kroon-Oil B.V. є одним з найбільших блендерів Євроазіатського регіону, на потужностях якого виробляються відомі світові бренди. Сьогодні, Пітер Ват залишається почесним президентом VatOil Europe, являючи собою, символ бізнесмена, чия праця і завзятість допомогли створити з невеликої сімейної компанії великий міжнародний бренд.

Сучасний Vatoil Europe – потужне підприємство, що об'єднує науково-технічну лабораторію і виробництво. Щорічно, компанія продає понад мільйон літрів мастильних матеріалів в 12 європейських країнах. Асортимент ТМ складається з більш ніж 50 різних продуктів для легкових автомобілів, вантажівок, і сільськогосподарської техніки. Сировинні партнери компанії – всесвітньо відомі виробники базових олив і присадок ExxonMobil, Ashland, Ethyl, Lubrisol.