LKQ ELIT

"Дія" навчить українських автомобілістів скаржитися на порушників ПДР

4 червня 2021

Міністерство внутрішніх справ України спільно з іншими профільними відомствами продовжує вести боротьбу з порушниками правил дорожнього руху. Адже саме ігнорування водіями ПДР найчастіше призводить до виникнення аварій на дорогах. Зрушення в статистиці вже є, але досягти бажаних результатів поки що не вдається.

Річ у тім, що поліція має намір не просто знизити показники, а прийти до “нульової аварійності і смертності” на дорогах. Саме тому у відомстві ухвалили рішення про надання водіям можливості контролювати дотримання ПДР.

Відповідний законопроект перебуває в процесі розробки, в якому також бере участь Міністерство цифрової трансформації. Реалізувати нову опцію мають намір на платформі “Дія”. Водіям, які готові допомогти поліції, потрібно буде завантажити відео з фактом зафіксованого порушення на сайт. На його підставі інспектори складуть протокол і відправлять порушнику. Також цей ролик використовуватимуть у суді як доказ правопорушення. За кожне відео добровільні помічники поліції отримуватимуть 10% від суми штрафу.

Джерело: www.autocentre.ua