LKQ ELIT

Як вберегти автомобіль від спеки і вигорання салону?

21 червня 2023

На вулиці стає все дедалі спекотно, і водії починають задумуватись, які є способи захисту машини від спеки та сонячних променів. 

Зважаючи на спеку і можливість вигорання салону автомобіля, ось п’ять порад, які допоможуть вберегти ваш автомобіль:

1. Захищайте автомобіль від прямого сонячного проміння

Намагайтеся паркувати автомобіль у тіні, під деревами або в спеціальних навісах, щоб уникнути прямого сонячного проміння на кузові. Якщо такого варіанту немає, використовуйте автомобільні шторки для вікон, щоб зменшити попадання прямих променів всередину салону.

2. Використовуйте сонцезахисні плівки на вікнах.

Монтаж сонцезахисних плівок на вікна допоможе зменшити проникнення сонячного тепла і ультрафіолетових променів всередину салону. Це також допоможе запобігти вигоранню оббивки сидінь та пластикових деталей.

3. Використовуйте захисні чохли

Розгляньте можливість використання захисних чохлів на сидіння, кермо та приладову панель. Це не тільки допоможе уберегти салон від прямого сонячного проміння, але й захистить його від надмірного нагрівання і вигорання.

4. Регулярне виконання технічного обслуговування

Переконайтеся, що системи охолодження автомобіля, включаючи кондиціонер, належним чином функціонують. Регулярно перевіряйте рівень охолоджуючого розчину і правильну роботу кондиціонера, щоб упевнитися, що ваш автомобіль буде комфортним навіть в спекотний день.

5. Використовуйте захисні засоби для салону

Застосовуйте спеціальні засоби для догляду за салоном, які містять компоненти, що захищають від ультрафіолетового випромінювання. Це допоможе попередити вигорання та старіння матеріалів салону, зберігаючи його оригінальний вигляд.

Не забувайте, що належне доглядати автомобіль від спеки і вигорання салону важливо не тільки для збереження його зовнішнього вигляду, але й для збереження комфорту та тривалості експлуатації.

Джерело: mmr.net.ua