LKQ ELIT

В Україні з’явився новий Volkswagen Touareg 2024

26 жовтня 2023

На український ринок вийшов новий Volkswagen Touareg. Флагманський кросовер німецької марки пройшов модернізацію. Подробиці новинки з’явилися на офіційному сайті Volkswagen в Україні.

Volkswagen Touareg 2024 впізнається за новими матричними фарами, зміненою решіткою радіатора і збільшеним повітрозабірником у передньому бампері. Ззаду звертають на себе увагу ліхтарі на всю ширину кузова. Салон залишився колишнім, але кросовер Volkswagen отримав поліпшену мультимедійну систему з бездротовими Android Auto Apple CarPlay.

Новий Volkswagen Touareg в Україні запропоновано з 3,0-літровими турбованими V6 — бензиновим 340-сильним і дизельним потужністю 286 к. с. Обидві версії отримали 8-ступінчастий автомат і повний привід.

Спочатку VW Touareg представлений у дорогих версіях R Line Platinum і R Line Platinum+ вартістю від 2 988 900 гривень. Їхній салон оздоблений шкірою, є пневмопідвіска, проєкція на лобове скло, паркувальний автопілот і система нічного бачення. У Platinum+ додано чотиризонний клімат-контроль і розширено перелік систем безпеки.

Джерело: ampercar.com