LKQ ELIT

Послуга дарування автомобілів набирає обертів

29 квітня 2024

У квітні в сервісних центрах МВС спостерігається значне збільшення кількості реєстраційних дій із транспортними засобами. Про це свідчать дані Головного сервісного центру МВС.

Як зазначається, найбільше спостерігається попит на перереєстрацію по договору купівлі-продажу та дарування. Так, від початку місяця було оформлено 110 997 заяв за договорами купівлі-продажу, а за аналогічний період березня – 74 389.

Також упродовж останнього часу значно збільшилась кількість перереєстрацій автотранспорту за договором дарування. За перші три тижні квітня здійснено 2564 таких операцій, що майже у 6 разів більше, ніж за аналогічний період березня.

Нагадаємо, за новим законом про мобілізацію на потреби Збройних Сил можуть вилучати автомобілі у тих українців, які мають більше одного транспортного засобу.

Зазначимо, Рада підтримала спрощення торгівлі вживаними авто. Зокрема пропонується пропонується надати можливість суб’єктам господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю автотранспортом викуповувати і реалізовувати транспортні засоби, як товар, без постановки їх на облік в СЦ МВС та ТЦК.

Джерело: mmr.net.ua