LKQ ELIT

Roadhouse – гальмівні колодки і диски

Найменування: Roadhouse
Країна: Іспанія
Створення, резиденція: 1975 р., Арганда дел Рей, Іспанія
Веб-сайт: www.roadhouse.es
Сертифікати: ISO 9001, ECE R-90
Довідка: Широкий асортимент гальмівних колодок і дисків для легкових автомобілів

Основні дані:

  • 100% краще співвідношення якості до ринкової ціни
  • Колодки проходять перевірку на одній з найскладніших доріг в австрійських Альпах, Гросглокнер – ділянка дороги 16 км, з максимальним ухилом до 18%
  • 100 мільйонів вироблених колодок на рік
  • Eurofren (Roadhouse) є частиною групи TRW

Додаткова інформація:

RoadHouse приділяє особливу увагу дослідженням і ретельній розробці своїх продуктів. Особливо це стосується випробувань фрикційних матеріалів шляхом численних складних тестів. Такий підхід дозволяє компанії RoadHouse пропонувати клієнтам продукти, створені в результаті складних технологічних процесів, заснованих на інноваційних промислових дослідженнях.

Асортимент на всі автомобілі

В результаті орієнтації виключно на вторинний ринок, асортимент RoadHouse включає в себе продукцію на практично всі автомобілі. У пропозиції компанії більш ніж 2000 позицій, тому важко знайти автомобіль, якого немає в асортименті.

Єдине в світі виробництво

Тільки RoadHouse не залежить від коливань вартості сталі, оскільки має власне виробництво сталевих пластин – основ гальмівних колодок (baking plate), на яких «запікається» гальмівна суміш – фрикційний матеріал. У їх виробництві використовується більше 70-ти компонентів, серед яких такі екзотичні, як: каучук, кора коркового дерева та ін.

Суворе тестування продукції

Лише деякі виробники деталей гальмівних систем, серед яких і RoadHouse, використовують в розробці і контролі своєї продукції так звані динамометри. Це величезні обертові механізми, вагою від 4-х до 8-ми тонн, які обертаючись і взаємодіючи з готовою продукцією, дозволяють моделювати реальні дорожні ситуації. В результаті тестів колодки відчувають колосальні навантаження: тиск вагою до 1 тонни і нагрів до 650 ° С. Наявність таких технологій і можливість проведення тестів вимірювань, дозволяє RoadHouse самостійно розробляти моделі гальмівних колодок і не залежати від патентів автовиробників. А в «бойовому режимі» продукція тестується на одному з найскладніших масивів в Альпах – це 16 кілометрів звивистих доріг з максимальним ухилом 18%.

Система скошених граней S.E.T.

Це запатентована RoadHouse система, що забезпечує максимальне пристосування гальмівних колодок до зношених дисках і усуває шум. Відповідність всім сучасним стандартам – одним з перших виробників, хто зумів налагодити виробництво колодок без важких металів, стала RoadHouse. Якість гальмівних колодок підтверджено різними сертифікатами: ISO 9001, R.B.A., T.U.V., M.I.R.A. Це найпрестижніші найменування сертифікації якості, які зараз може отримати продукція на ринку запчастин. Продукція RoadHouse багато в чому відповідає також новітньому стандарту ECE R-90, який супроводжує весь ринок автозапчастин в цілому.

Відповідність всім сучасним стандартам

Одним з перших виробників, хто зумів налагодити виробництво колодок без важких металів, став RoadHouse. Якість гальмівних колодок підтверджено різними сертифікатами: ISO 9001, R.B.A., T.U.V., M.I.R.A. Це найпрестижніші найменування сертифікації якості, які зараз може отримати продукція на ринку запчастин. Продукція RoadHouse багато в чому відповідає також новітньому стандарту ECE R-90, який супроводжує весь ринок автозапчастин в цілому.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

  • Гальмівні колодки
  • Гальмівні диски
  • Комплекти гальмівних дисків і колодок

Бренди: