LKQ ELIT

Brembo – гальмівні колодки, диски і барабани

Найменування: Brembo SpA
Країна: Італія
Створення, резиденція: 1961 р., Бергамо, Італія
Веб-сайт: www.brembo.com
Сертифікати: SO 9001, TUV / ABE (Федеральний інститут для легкових автомобілів)
Довідка: Гальмівні колодки, диски і барабани для легкових автомобілів, вантажних автомобілів і мотоциклів, в декількох товарних групах

Brembo – вміст відповідає іміджу

Ім'я Brembo знають навіть ті, хто не розбираються в автомобілях і гальмівних системах – все завдяки іміджу компанії, як постачальника запчастин для більшості найбільш дорогих і бажаних автомобілів, таких як Bentley, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Maybach, Pagani та ін. Але при цьому компанія Brembo не зупиняється тільки на преміум-сегменті – запчастини італійського виробника встановлюються на популярні та доступні автомобілі по всьому світу.

Будучи глобальним виробником і маючи виробничі потужності в Європі, США, Мексиці, Бразилії та Китаї, Brembo поставляє повний асортимент оригінальних запчастин для багатьох виробників автомобілів і мотоциклів. При цьому компанія є постачальником не тільки для виробників спортивних і розкішних автомобілів, таких як Ferrari, Porsche, Corvette і Mercedes – також клієнтський портфель Brembo включає в себе найбільших автовиробників у світі, таких як Ford, GM і Fiat. Ці компанії вибрали Brembo, як надійного партнера, який постачає продукти, що забезпечують високий комфорт водіння, безпеку, захист і довговічність.

Передові технології та багатий досвід компанії у виробництві гальмівних систем для світових автовиробників, в поєднанні з повним контролем на кожному етапі виробничого процесу, дозволяють Brembo запропонувати на вторинний ринок широкий асортимент запасних частин, що покриває понад 96% всіх транспортних засобів на дорозі сьогодні.

Висока якість – головна мета

Метою Brembo завжди залишається досягнення почуття повного задоволення клієнта за допомогою безпечного і надійного продукту, а також всеосяжного передпродажного і післяпродажного технічного, комерційного та матеріально-технічного забезпечення. Інструкція з якості черпає натхнення з керівних принципів, зазначених в стандарті UNI EN ISO 9004 і була складена відповідно до стандарту UNI EN ISO 9001 та технічної специфікації ISO / TS 16949. Також високу якість кінцевого продукту забезпечує злагоджена робота 6000 співробітників. З них близько 10% становлять інженери і дослідники, які постійно зайняті пошуком найефективніших рішень для створення якісного продукту.

Компанія Brembo гарантує, що всі вироби розробляються, тестуються та виробляються на її власних заводах і ливарних цехах, де забезпечується найвища якість використаних матеріалів та виробничих процесів.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

  • Гальмівні колодки
  • Монолітні гальмівні диски
  • Вентильовані гальмівні диски
  • Гальмівні диски Brembo-Max
  • Гальмівні диски Easy Check
  • Гальмівні барабани

Гальмівні колодки

Гальмівні колодки Brembo з високим коефіцієнтом тертя розроблені для використання на легкових автомобілях, мікроавтобусах і повнопривідних автомобілях підвищеної прохідності. Кожен виробник гальмівних колодок має унікальну рецептуру, і від оптимального підбору компонентів багато в чому залежать властивості фрикційного матеріалу.

Монолітні гальмівні диски

Точний аналіз форми і навантажень, оптимізовані вимірами і обчисленнями, привели до поліпшень монолітних гальмівних дисків BREMBO. Особливо можна виділити зменшення впливу тепла на основу диска.

Вентильовані гальмівні диски

Вентильовані гальмівні диски встановлюють на сучасні автомобілі, що дозволяє їм працювати в умовах частої зміни швидкісного режиму, яка призводить до перегріву гальмівних елементів.

Гальмівні диски Brembo Max

Brembo Max – це особлива серія забарвлених гальмівних дисків з додатковими виточками, що істотно поліпшують технічні характеристики гальмівної системи.

Гальмівні диски Easy Check

Brembo для деяких монолітних гальмівних дисків використовує технологію Easy Check, наносячи на поверхню диска спеціальні індикатори, що дозволяють споживачеві візуально визначати ступінь зношеності

Бренди: