LKQ ELIT

Cofle – троси ручника

 

Країна: Італія
Створення: 1964 р.
Веб-сайт: http://www.cofle.it/
Сертифікати: ISO 9001-2000

 

 

Основні дані:

Сьогодні компанія Cofle виробляє майже 5000 найменувань всіляких тросів, причому всі складові виробляються на одному заводі. Таким чином, всі операції пов'язані між собою і контролюються власною службою контролю якості із застосуванням комп'ютеризованого обладнання. Суворий контроль дозволяє не просто домогтися високого рівня якості продукції, а й гарантувати збільшений термін надійної служби тросів.

Сьогодні продукція компанії поставляється на конвеєри практично всіх світових автовиробників: троси Cofle встановлюються в японських, американських і європейських автомобілях. Також троси Cofle рекомендуються більшістю провідних світових автовиробників в якості запасних деталей для ремонту.

На сьогоднішній день найбільшими клієнтами компанії є: JohnDeere, Renault, Ferrari, Maserati, Bugatti, Porsche, Lamborghini. Серед преміальних автомобілів, різні троси Cofle використовуються в: Ferrari 458 Italia (троси зчеплення), MaseratiGranCabrio (троси відкривання капота і багажника), Lotus Evora і Elise (всі троси автомобіля).

Висока якість продукції Cofle підтверджується сертифікацією виробництва відповідно до вимог ISO 9001: 2000, визнаних в усьому світі. Не випадково продукція італійської компанії Cofle входить в електронний престижний каталог TecDoc, інформація в якому постійно і оперативно оновлюється у міру зміни номенклатури продукції.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

  • троси ручного гальма
  • троси зчеплення
  • троси спідометра

Бренди: