LKQ ELIT

SACHS – амортизатори, опори і захисні комплекти

Найменування: ZF Sachs AG
Країна: Німеччина
Створення, резиденція: 1895р., Швайнфурт, Німеччина
Веб-сайт: www.sachs.de
Сертифікати: ISO / TS 16949: 2002, ISO 9001

Компанія SACHS сьогодні це:

 • один з найбільших постачальників оригінальних комплектуючих запчастин на конвеєри найбільших автовиробників з 1930 р.
 • забезпечує 80% потреб виробників Європи
 • один з найбільших розробників і виробників зчеплення і амортизаторів для гоночних автомобілів Formula 1
 • розробник своїх виробів персонально для кожної марки автомобіля, враховуючи відповідності до вимог автовиробника і з огляду на стандарти оригінального виробу
 • виробляє величезний асортимент товару
 • виготовляє декілька видів виробів з підвищеними експлуатаційними характеристиками на одну і ту ж марку автомобіля
 • аналізує і забезпечує удосконалення новітніх технологій і досягнень в області науково-технічного прогресу у виробництві

Види амортизаторів SACHS

Серія амортизаторів SUPER TOURING – це гідравлічні і газові амортизатори, порівнянні за своїми характеристиками зі стандартними амортизаторами, які встановлюються на конвеєрі.

Гідравлічні амортизатори

Напрямна поршня має зносостійку загартовану ковзаючу поверхню.

Амортизатор заповнений довговічним високоякісною оливою.

Оптимальна, розрахована на комп'ютері вага зменшує витрату палива.

Ущільнювачі і сайлент-блоки амортизаторів SACHS виготовлені з високоміцної, зносостійкої до тертя гуми.

Висока корозійна стійкість ущільнювача забезпечує підвищений комфорт завдяки мінімальному тертю.

Гідравлічні амортизатори ідеальні для водіїв з високими вимогами до комфорту і надійності, для їзди по місту, трасі, грунтових дорогах, для тривалих поїздок у відпустку або повсякденного руху.

Однотрубні і двотрубні газові амортизатори

Газові амортизатори SACHS забезпечують чітке демпфування при будь-яких режимах руху зі зниженим рівнем шуму за рахунок швидкої реакції клапанів і оливи, яка не спінюється.

Поверхня циліндра покрита тефлоном зі спеціальною структурою для зниження тертя і підвищення стійкості до зношування, що збільшує термін служби і підвищує комфорт.

Газові амортизатори ідеальні для водіїв з високими вимогами до безпеки:

 • для автомобілів, що постійно експлуатуються на високих швидкостях;
 • для важких лімузинів і спортивних автомобілів, які поєднують в собі динаміку і комфорт;
 • для автомобілів, які після установки амортизаторів працюватимуть в безперервному режимі.

У серії амортизаторів ADVANTAGE представлені тільки газові амортизатори. Серія ADVANTAGE розроблена спеціально для тих, хто хоче значно поліпшити роботу підвіски. Це амортизатори для водіїв з більш високими вимогами до поведінки автомобіля на дорозі.

Газові амортизатори з додатковим боковим каналом

Амортизатори мають дві робочі зони – зону комфорту і зону екстремального навантаження. При русі автомобіля амортизатори відстежують мінливі умови їзди і працюють у відповідній зоні. Змінна жорсткість плюс максимальний комфорт – гарантія для водія, який очікує від свого автомобіля максимуму. Амортизатор підходить абсолютно для всіх доріг і дорожніх ситуацій. Ідеальний для джипів, автомобілів з кузовом універсал, автомобілів-фургонів.

Однотрубні і двотрубні газові амортизатори

Однотрубні і двотрубні газові амортизатори серії ADVANTAGE ідеальні для водіїв з високими вимогами до безпеки; автомобілів, що постійно експлуатуються на високих швидкостях; автомобілів, які після установки амортизаторів працюватимуть в безперервному режимі; для установки на важкі лімузини і спортивні автомобілі, які поєднують в собі динаміку і комфорт. Спеціальна система зниження шуму забезпечує кращий комфорт. Поверхня циліндра покрита тефлоном зі спеціальною структурою для зниження тертя і підвищення стійкості до зношування, що збільшує термін служби і підвищує комфорт.

Sachs Nivomat: Геніальні амортизатори для вашого автомобіля

 • Підвищений рівень безпеки і комфорту при їзді з причепом або при повному завантаженні автомобіля
 • Автоматично регулююча гідропневматичне система забезпечує постійну висоту автомобіля незалежно від його завантаження
 • Ця технологія застосовується в усьому світі в легкових автомобілях і позашляховиках

Автоматична система регулювання рівня Nivomat виробництва ZF Sachs стає базовою частиною пакета спеціального оснащення «Тягово-зчіпний пристрій для причепу» для модельного ряду 2011 року Grand Cherokee.

Система складається з гідропневматичних агрегатів, що регулюють рівень, з функцією амортизаторів на задній осі, які забезпечують оптимальну висоту автомобіля, підвищену безпеку, зменшену витрату бензину і більший комфорт їзди при поїздках з причепом або при повному завантаженні автомобіля.

Крім того, фірма ZF поставляє для джипа Grand Cherokee мости та осі різних систем.

Чи знаєте ви, що високі технології ZF такі самі, як для OE так і для вторинного ринку? Наприклад:

 • Елементи підвіски і рульового управління LEMFORDER
 • Зчеплення і амортизатори SACHS
 • ZF рульове управління – кермові рейки і насоси гідропідсилювача ZF

Чи знаєте ви, що високі технології ZF використовуються в автомобілях, які зустрічаються кожен день на наших дорогах? Наприклад:

CDC амортизатори (SACHS) – безперервне управління демпфуванням (постійний електронний контроль амортизатора) – варіант для нового A6 Avant Audi або Opel Zafira і Astra. Цей тип амортизаторів SACHS налаштовується на основі оцінки блоку управління (кожні 2 мілісекунди) контролюючи поточний стан рухомого поршня. Цей процес повторюється до 20 разів на секунду контролюючи пропускну здатність клапана. Система контролює поведінку автомобіля автомобіля не тільки при поворотах (зводить до мінімуму крен кузова), але і при гальмуванні або прискоренні (обмежуючи вертикальні зміщення). Ще одна перевага амортизаторів CDC – можливість взаємодіяти з іншими системами автомобіля, такими як ESP, ABS і servoelectric. Чи знаєте ви, що компанія SACHS в 2005 році обладнала амортизаторами CDC 220 тис. автомобілів?

Nivomat (SACHS) – це унікальна і запатентована система амортизації SACHS, з 2011 р. є опціонним пакетом для Jeep Grand Cherokee. Більш детальну інформацію про Nivomat дивіться вище.

ZF трансмісія – автоматична / ручна / гібридна

 1. 8-ступінчаста автоматична або 6-ступінчаста механічна коробка передач ZF входить в стандартну серію не тільки в сегменті автомобілів, F (розкішний седан) або E сегменті (верхній середній клас), але і в загальному сегменті середнього класу D. Це очевидно в поєднанні з Start-Stop і використанням коробок передач для автомобілів з гібридним приводом, наприклад гібрид Audi Q5, який визначається поєднанням двигуна внутрішнього згоряння потужністю 211 к.с. і ZF електродвигуна 45 к.с.
 2. Гібридна трансмісія ZF – перша гібридна модель Audi - Q5, використовується в серії коробка передач ZF з гібридним повністю інтегрованим електричним приводом. Крім того, цей автомобіль також оснащений деталями підвіски ZF. Гібридна трансмісія використовується не тільки для PKW сегмента автомобілів, а також для LKW і сільськогосподарських машин, наприклад, в останній серії тракторів Agrotron TTV виробників Deutz-Fahr, успішно використовується безступінчата коробка передач ZF Ecco 1,3.

Приклади використання технологій ZF в деяких з останніх автомобілів (2012 рік): Mini Countryman – VW Golf VI. Cabriolet – BMW 1 2012 – Audi A6 Avant 2012 – Chevrolet Volt – BMW X3 – Audi Q5 Hybrid Quattro – Audi A7

Верхні опори амортизаторів

Мають високу довговічність і надійність. Асортимент включає вибір верхніх опор амортизаторів на популярні європейські марки автомобілів.

 • Покращує зв'язок між амортизатором і шасі.
 • Збільшує «життя» амортизатора та інших компонентів підвіски (включаючи колесо).
 • Покращує керованість і контроль над автомобілем.

Навіщо міняти верхні опори амортизаторів?

 • Щоб легше, плавніше і точніше входити в поворот.
 • Щоб зменшити вібрацію.
 • Щоб поліпшити керованість автомобілем.
 • Для покращення регулювання установки коліс.
 • Щоб зберегти гроші, продовжуючи «життя» амортизатора. Якщо опори будуть замінені одночасно з амортизаторами, не буде необхідності в додатковій роботі із заміни опор.

Коли потрібно міняти верхні опори амортизаторів?

 • Кожного разу, коли Ви змінюєте амортизатори.
 • Коли важко входити в поворот і присутній сторонній шум.

Захисні комплекти

Являють собою необхідний набір пильовиків, чохлів і відбійників, необхідних для захисту амортизатора від забруднення в процесі експлуатації автомобіля. Встановлюються разом з амортизаторами.

 • Запобігають забрудненню і попаданню вологи на поверхню штока.
 • Захищають шток поршня від корозії, яка може бути викликана брудною дорогою (вплив бруду, вологи і каменів).
 • Збільшують термін служби стійки.
 • Запобігають передчасному витоку оливи
 • демпфуюча рух підвіски в стислому стані

Навіщо міняти захисні комплекти?

 • Щоб поліпшити керованість автомобілем.
 • Щоб зберегти гроші, продовжуючи «життя» амортизатора і пружини.
 • Якщо захисні комплекти будуть замінені одночасно з амортизаторами, не буде необхідності в додатковій роботі із заміни захисних комплектів.

Коли слід міняти захисні комплекти?

Кожен раз, коли міняєте амортизатори

Бренди: