LKQ ELIT

Bilstein – амортизатори, пружини

амортизатор Bilstein

Країна походження: Німеччина
Дата заснування, місце розташування: 1873 р., Альтенферд, Німеччина
Веб-сайт: www.bilstein.com
Сертифікати: ISO 9001, QS 9000 a ISO 14001

У постійній наявності на філіях ELIT є амортизатори Bilstein найбільш популярних серій B2, B4, B6. Інші товари доступні під замовлення – можливість поставки і ціну уточнюйте у наших торгових представників.

Серія Bilstein B2 – це гідравлічні ( «оливні») амортизатори для поточного ремонту. Іноді, для того щоб знайти оптимальне рішення, потрібно випустити газ. Оливний амортизатор Bilstein B2 – вигідна альтернатива оригіналу для поточного ремонту автомобілів, які в заводській комплектації оснащені гідравлічними амортизаторами.

Серія Bilstein B4 – газонаповнені («газові») амортизатори для найбільш популярних автомобілів. Практично для будь-якого автомобіля Bilstein пропонує газові амортизатори Bilstein B4, що відповідають якості комплектації заводу-автовиробника. Амортизатори Bilstein B4 забезпечують стабільність характеристик демпфування завдяки технології стисненого газу, а також високі резерви потужності, надійності і оригінальну якість постачальника на конвеєр.

Також в серії BilsteinB4 доступні модулі пневмопідвіски. Початок створення серії поклала розробка модулів для Mercedes-Benz S-Klasse (W220 / C215), які до цих пір у всьому світі виробляє тільки Bilstein. Всі компоненти точно відповідають, системи монтуються просто і надійно, забезпечуючи досконалі динамічні властивості і високі резерви потужності в будь-якій ситуації.

Серія Bilstein B6 – це високопотужні спортивні газонаповнені («газові») амортизатори однотрубної конструкції. У амортизаторах Bilstein B6 використовується однотрубна технологія стисненого газу від Bilstein з використанням «перевернутої» конструкції для підвіски McPherson.

Bilstein B6 Sport для звичайних автомобілів і позашляховиків – це ідеальне рішення для водіїв, які свідомо не прагнуть виділятися тільки зовні. Не зменшуючи дорожній просвіт, Bilstein B6, як вовк в овечій шкурі, в разі необхідності зможе показати зуби, при цьому надійно виконуючи свою роботу у звичайному повсякденному режимі, в тому числі і при експлуатації автомобіля з причепом.

Bilstein B6 Offroad для позашляховиків забезпечить досконалі динамічні властивості, чудову керованість і абсолютний контроль автомобіля в будь-якій ситуації.

Постачальник пропонує підбирати продукцію за автомобілем в онлайн-каталозі, який легко знайти на сайті www.bilstein.com/ru/ в розділі «Продукція», в папці «Онлайн каталог». Всі амортизатори Bilstein в асортименті ELIT зручно підбирати в каталозі www.ecat.ua. Простий підбір за автомобілем – відправити замовлення можна кількома кліками.

Бренди: