LKQ ELIT

ZF – кермові механізми

Найменування: ZF Trading GmbH
Країна: Німеччина
Створення, резиденція: 1895р., Швебіш Гмунд, Німеччина
Веб-сайт: www.zf.com
Сертифікати: ISO / TS 16949: 2002, ISO 9001

Основні дані:

Зубчаста гідравлічна рульова рейка з мінливою передачею використовується в багатьох моделях. Її можна зустріти як на автомобілях середнього класу і малотоннажному комерційному транспорті, так і в спортивних моделях.

Зубчаста гідравлічна рульова рейка дозволяє точно і швидко передавати повороти керма на високій швидкості без небезпеки «перекермувати». Вона дозволяє оптимально припаркувати автомобіль, виїхати з парковки, зробити розворот в обмеженому просторі і рухатися по серпантині. Відповідно до специфікації виробників автомобілів, зубчаста гідравлічна рульова рейка може бути виконана в різних варіантах. Це дозволяє оптимізувати в серійному виробництві автомобілів узгодження системи рульового управління для різних кінематичних і динамічних властивостей автомобіля.

Модель, доведена до досконалості завдяки електроніці: ZF Servotronic® 2

Продукт вищого класу являє собою модель ZF Servotronic® 2, робота якої, завдяки використанню найсучаснішої електроніки, безпосередньо залежить від швидкості. При цьому сигнал про швидкість, що надходить від електронного спідометра або системи АБС аналізується мікропроцесором і направляється на електрогідравлічний перетворювач, який в свою чергу визначає гідравлічну дію на клапан, що регулює момент зусилля керма.

Економія палива: обмежувач тиску в системі гідравлічного підсилювача рульового приводу

Використання обмежувача тиску в системі гідравлічного підсилювача рульового приводу дозволяє задавати потужність насоса гідропідсилювача керма. Таким чином, число обертів насоса на холостому ходу може бути низьким, завдяки чому і досягається економія палива.

Бренди: