LKQ ELIT

Lemförder – деталі рульового управління і підвіски

Найменування: ZF Trading GmbH
Країна: Німеччина
Створення, резиденція: 1977 р., Бремен, Німеччина
Веб-сайт: www.lemfoerder.com
Сертифікати: ISO / TS 16949: 2002, ISO 9001

Основні дані:

  • Lemforder – справжня оригінальня якість, що не має реальної конкуренції в афтермаркеті
  • Lemforder розробляє нові рішення і використовує вже існуючі
  • Велику кількість захищено патентом
  • Lemforder є найбільшим постачальником рульових компонентів для автовиробників, а також на вторинному ринку

Особливості:

Вся продукція, що випускається Lemforder повністю ідентична OE продукції і виробляється на тих же виробничих лініях, відрізняються тільки номери деталей. Можна сказати, що в OE Lemforder має монополію.

Компанія Lemforder виробляє не тільки компоненти, але й здійснює розробку і тестування, і це очевидно, відбивається в поєднанні з вибраними матеріалами і технологіями виробництва не тільки на кінцевій якості, але і на ціні. Марка Lemforder не найдешевша, але це не їхня філософія, за все говорить факт, що сьогодні OE Lemforder використовують найвизнаніші автовиробники, такі як BMW, MB, Audi, VW і багато інших. Якість, безпека, надійність і тривалі інтервали обслуговування, цікавлять замовника найбільше. За себе говорять десятки незалежних тестів і випробувань. І, як згадувалося, деталі для OE і вторинного ринку ідентичні, з тією лише різницею, що в кінці виробничої лінії наносяться різні символи на деталі. На жаль, буває, що ряд продуктів, які розробляє ZF Friedrichshafen AG, інші намагаються підробляти.

Продукція в асортименті «Еліт-Україна»:

  • Кульові опори
  • Поперечні і поздовжні важелі підвіски
  • Деталі рульового управління і їх компоненти
  • Деталі стабілізатора
  • Сайлентблоки – підвіски, опор двигуна, коробки передач, підрамника.
  • Повні набори важелів для ремонту автомобілів VW і Mercedes

Чи знаєте ви, що високі технології ZF такі самі, як для OE так і для вторинного ринку? Наприклад:

Компоненти підвіски (рульового управління LEMFORDER). Ви знаєте, що MINI 4 – модель, що поставляється в опції повнопривідної? Шасі та підвіска компонентів і модулів («рульового управління») в даний час поставляє компанія ZF Friedrichshafen AG? Так, наприклад механічний демпфер крутильних коливань і гідравлічні амортизатори, важелі, деталі рульового механізму і інші елементи управління, які разом з гальмами є найбільш важливими системами активної безпеки. VW Cabrio, відомий як VI.generace, також оснащений деталями підвіски LEMFORDER, амортизаторами SACHS, двомасовим маховиком ZMS SACHS і рульовою системою ZF.

Молекулярна обробка шарнірів – актуальним прикладом є Lemforder у виробництві шарнірних елементів (кульові опори, кермові наконечники і тяги, тяги стабілізатора). На додаток до багатокомпонентної структури вже розроблено і успішно використовується так звана «молекулярна обробка шарніра». Звичайний шарнір складається з декількох частин, які рухаються один проти одного, отже тертя призводить до зносу і шуму. Молекулярно підігнані компоненти рухаються в полімерному з'єднанні. Полімерні контакти характеризуються значною зносостійкістю, витривалістю до високих температур і не схильні до пошкоджень.

Електричний підсилювач керма (ZF) – це недавно розроблена активна система управління, розроблена новатором і постачальником технологій управління для легкових і вантажних автомобілів ZF Lengsystem. На відміну від звичайних процедур, має явну перевагу в можливості інтеграції з іншими системами активної безпеки, такими як ESP і багато іншого. У разі ESP на практиці це означає кращий контроль курсової стійкості і активне втручання в критичній сітуації. Іншою важливою особливістю цієї системи, в порівнянні з системами з прямою передачею, можливість змінити налаштування рульового механізму (швидкість обертання коліс) в залежності від дорожньої ситуації – гірська дорога або пряма магістраль. Поїздка по прямій лінії вздовж шосе. Іншою важливою перевагою є до 90% зниження споживання енергії, що на практиці дає додаткову економію палива, до 0,4 л / 100 км. Таким чином, ця система стає все більш популярною у виробників автомобілів. Як правило, ця система поставляється в Opel, Audi, BMW, Chevrolet, VW та ін.

Бренди: