LKQ ELIT

SNR – підшипники маточини

 

 

 

Найменування: NTN-SNR Roulements
Країна: Україна
Створення: 1946 р.
Сертифікати: ISO 9001
Веб-сайт: http://www.ntn-snr.com/

Основні дані:

Заснована в 1946 році, група SNR (SNR Roulements, Annecy, France) є одним з провідних виробників підшипників для різних галузей промисловості і постачальником №1 для європейської автомобільної промисловості. Більш ніж 2/3 своєї продукції SNR випускає спеціально для автоскладальних виробництв і вторинного ринку автозапчастин. Завоювавши довіру найбільших автовиробників, SNR є для них не просто одним з постачальників, а стратегічним партнером, який володіє більш ніж 30% європейського ринку. Досить зазначити, що SNR – головний постачальник підшипників для ведучих коліс на конвеєри Mercedes. Багато виробників підшипників при виготовленні своєї продукції використовують патенти, зареєстровані групою SNR.

Продукція компанії виробляється на 11 заводах: у Франції, Німеччині, Італії, США, Бразилії, Румунії. У науково-дослідницьку діяльність інвестується 4% від загального грошового обороту компанії. Підшипники SNR виробляють понад 4000 чоловік.

SNR проводить політику всеосяжної якості і захисту навколишнього середовища, що робить внесок у стабільні показники роботи компанії і підвищує довіру численних клієнтів. SNR має понад 14 сертифікатів, що підтверджують прогрес на всіх рівнях. Група SNR є першим виробником підшипників у світі, який отримав міжнародний сертифікат ISO 9001 (з 1990 року). У 1994 році їй присвоєно Клас А по системі EAQF (система якості, прийнята європейськими автомобільними виробниками), а в 1997 році отримано сертифікат QS 9000 (система якості, прийнята американськими та японськими автомобільними виробниками).

Компанія SNR невпинно оптимізує засоби виробництва в наступних напрямках:

  • управління виробництвом відповідно до MRPII,
  • вдосконалення технологічних процесів і обладнання,
  • автоматизований контроль (SPC, спостереження, аудит),
  • забезпечення виробництва найвищого рівня (TPM, GPAO).

Використовувати підшипники SNR – означає отримати знак якості і забезпечити підтримку відповідності вимогам якості та надійності.

Продукція в асортименті «ЕЛІТ-Україна»:

  • підшипники маточини
  • маточини

Бренди: