LKQ ELIT

«ЕЛІТ-Україна» – великий імпортер і один з лідерів ринку запасних частин для легкових автомобілів, комерційного транспорту і мотоциклів, а також обладнання для СТО.

За 25 років роботи на українському ринку ми визначили ключові цінності: спрямованість на результат, командна робота, гнучкість, готовність до змін, клієнтоорієнтованість, справедливість, відповідальність. Ми віримо, що саме ці цінності лежать в основі наших міцних партнерських відносин з клієнтами, постачальниками та співробітниками. Що ми вкладаємо в ці поняття?

Спрямованість на результат – ми демонструємо загальне прагнення команди до досягнення поставлених цілей і отримання найкращого результату.

Командна робота – ми цінуємо всіх співробітників компанії та їх внесок у загальну справу. «Бути на піку своєї ефективності, видавати супер результати по швидкості та якості» – ось наш девіз.

Гнучкість – ми активно керуємо змінами, адаптуємося до нових трендів та потреб ринку, не зупиняємося на досягнутому, шукаємо нові можливості та відкриті для нових ідей.

Готовність до змін – ми вкладаємо в необхідний нам успіх змін свою енергію, час, наполегливість, інтелект, що забезпечує живий зв’язок між людьми і цілями.

Клієнтоорієнтованість – ми цінуємо і поважаємо потреби та інтереси наших клієнтів, як зовнішніх, так і внутрішніх.

Справедливість – ми дотримуємося принципів взаємної справедливості по відношенню до компанії, співробітників, клієнтів і партнерів.

Відповідальність – ми проявляємо готовність виконувати взяті на себе зобов’язання, приймати рішення і відповідати за їх результат у взаєминах всередині компанії та за її межами.

І ще один наш пріоритет – швидкість і зручність доставки продукції. Ми постійно розширюємо свою мережу і сьогодні в Україні діє 41 філія:

Київ-1, Київ-2, Київ-3, Київ-4, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Дніпро-2, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, ІзмаїлКам'янець-Подільський, Кам'янське, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Львів-2, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Одеса-2, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк,Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Харків-2, Херсон, Хмельницький, Хуст, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

На складах наших філій є великий вибір запчастин, сформований з урахуванням регіональних і сезонних особливостей. Ми побудували систему логістики, що дозволяє автосервісам отримати потрібну запчастину з найближчої філії протягом півтори-двох годин.

На Центральному складі в Києві постійно в наявності понад 110 000 позицій від 250 брендів. На складі LKQ CEE у Празі – ще близько 200 000 позицій автозапчастин, доступних до замовлення нашим покупцям.

Але «ЕЛІТ-Україна» – це більше, ніж автозапчастини. Для наших клієнтів ми постійно впроваджуємо нові можливості:

- Програма «Partner ELIT» – мережа автосервісів, які співпрацюють з "ЕЛІТ-Україна" на спеціальних умовах: знижки, акції, інформаційні та рекламні матеріали, навчання тощо;

- Електронний каталог eCat Maxi – зручний онлайн-сервіс підбору та замовлення автозапчастин, ведення розрахунків, відстеження доставки;

- База технічних даних VIVID eTECH - можливість швидко і точно підібрати кращий спосіб обслуговування і ремонту будь-якого з 98% автомобілів українського автопарку

- Приватні бренди ELIT:

Starline – розумний вибір для автомобіля та майстерні: гарантія якості, широкий асортимент і доступна ціна, яка забезпечує вигідну роботу автосервісам;

Nipparts – європейське рішення для азіатських автомобілів з постійним розширенням асортименту та доступною пропозицією;

MPM – європейські оливи преміум якості, для професіоналів, з широким діапазоном допусків і рекомендацій від провідних автомобільних виробників, без підробок;

ERA – широкий вибір високоякісних електричних і електронних компонентів для легкових і вантажних транспортних засобів.

«ЕЛІТ-Україна» входить до складу міжнародної корпорації «LKQ», яка успішно веде діяльність в 21-й країні Європи, де займає позицію лідера, в Америці та на Тайвані, з Центральним офісом в США.

Приналежність до сильної, зростаючої корпорації, такої як LKQ, має для нас переваги, особливо в часи значних змін у нашій галузі, завдяки новим технологіям та політичним умовам. Впродовж 2020 року, ми поступово запроваджуватимемо спільний брендинг, в рамках якого використовуватимемо логотип LKQ у внутрішньому та зовнішньому брендингу, як один із способів бути частиною LKQ Europe.

Наша команда входить до асоціації імпортерів та дистриб’юторів автокомпонентів (АІДА), що включає провідні компанії, які є учасниками ринку aftermarket та об’єдналися з метою координації і консолідації зусиль для відстоювання спільних інтересів та збереженню своєї частки на ринку автозапчастин. Позиція Асоціації сприймається державними органами як консолідований голос ринку aftermarket і має вплив на державну політику.

У компанії «ЕЛІТ-Україна» понад 850 співробітників. І об'єднують нас між собою не тільки питання бізнесу, а й взаємопідтримка, задоволення від виконаної роботи і здоровий азарт. Ми – велика родина, що розділяє спільні цінності, де кожен готовий в потрібний момент підставити плече, порадіти успіхам колег і запропонувати свіже рішення.